Оплата товарів

Оплата товарів нашої мережі магазинів VipRose може бути здійснена кількома способами залежно від способу замовлення товарів і послуг.
Замовлення можна зробити:

  • на нашому сайті;
  • по телефону;
  • в магазині.

Замовлення через сайт і по телефону

У разі оформлення замовлення за допомогою нашого інтернет-магазину оплатити покупку можливо онлайн, банківським переказом або готівкою. У разі безготівкового розрахунку йде 100% -ва передоплата. Оплата готівкою приймається як в магазині, так і кур’єром в день доставки.

Купівля в магазині

При покупці або оплаті заздалегідь замовлених товарів в магазині розрахунок проводиться декількома способами: оплата готівкою, безготівковий розрахунок (переказ на нашу банківську карту), Приват24. Товар в кредит або в розстрочку не надається.

Оплата може виконуватися в такій валюті: UAH (українська гривня).

Для фізичних і юридично осіб схема оплати однакова. На вимогу ми надаємо офіційно оформлене замовлення і накладну. Для юридичних осіб можливий продаж рослин з ПДВ (ціни на сайті вказані без ПДВ).

Оплата послуг

  • Оплата складання букетів

При виборі вподобаного букета в інтернет-магазині або по телефону оплатити його можна в магазині, кур’єру при доставці або за безготівковим розрахунком на нашу банківську карту. При заміні будь-якого виду квітів в букеті вартість букета змінюється тільки на різницю вартостей замінених квітів. За терміновість виконання замовлення при наявності необхідних матеріалів додаткова плата не стягується.

  • Весільна флористика, оформлення свят

Замовлення букета або квіткової композиції на весілля необхідно здійснювати заздалегідь – не менше ніж за тиждень до події. Оптимальним буде замовлення, зроблене за місяць до події – в цьому випадку можна буде не поспішаючи внести всі необхідні правки і домовитися про вартість послуг. Для оформлення приміщень необхідно мати фотографії приміщення, або ж виїзд на місце проведення свята дизайнера-флориста. Вартість виїзду дизайнера – від 200 грн. Вартість послуг з весільної флористики і оформлення залежить від трудомісткості замовлення і вартості матеріалів. Час попереднього оформлення приміщення уточнюється у власників приміщення. Більш докладно можна уточнити у наших менеджерів.

Доставка

Мережа компанії VipRose йдучи в ногу з часом і заощаджуючи ваші сили і час – надає можливість доставки Вашої покупки в обумовлене місце в зазначений термін.

Вартість доставки по Кременчуку- від 100 грн.

Доставка за межі міста і по території України обговорюється з нашим менеджером

Наша служба доставки допоможе Вам створити свято або зробити подарунок-сюрприз дорогим для Вас людям. VipRose завжди прийде на допомогу і вчасно доставить квіти за вказаною адресою. Ми виконуємо замовлення щодня, у зручний для Вас час, в гранично короткі терміни.

Товар, замовлений Вами, резервується на 3 дні з моменту його підтвердження. Після закінчення цього терміну товар буде виставлено в продаж.