Колектив компанії VipRose.ua щиро вдячний Вам за те, що Ви вибрали саме нашу службу доставки квітів! Дякуємо Вам за довіру і прихильність!

Квітковий магазин VipRose.ua працює в області торгівлі квітами тривалий час і є кращим сервісом по доставці квітів вже більше десяти років. Основним нашим пріоритетом в роботі є швидке і точне виконання Ваших замовлень. Наша компанія гарантує Вам свіжість квітів у букеті, адже їх ми отримуємо індивідуально під кожне замовлення.

Чудові і дружні відносини в нашому колективі забезпечують максимальне розуміння між менеджерами і флористами, флористами і кур’єрами. Менеджери он-лайн магазину VipRose.ua завжди готові вислухати всі Ваші пропозиції і відповісти на будь-які питання!

Компанія VipRose.ua користується послугами власної кур’єрської служби, що гарантує точність і своєчасність доставки Вашого замовлення.

Основна перевага нашої компанії – можливість миттєво оформити замовлення, навіть не виходячи з дому! Все, що Вам потрібно – телефон або комп’ютер та інтернет! Вибирайте зручний для Вас спосіб оплати замовлення і вже через 2-3 години ми вручимо букет від Вашого імені дорогій Вашому серцю людині.

Effective ways.

Як ми працюємо

flowers-infobox-1-img-opt-196x177

Відбираємо найкращі квіти

Ми збираємо букети виключно зі свіжих квітів в день доставки для того, щоб максимально продовжити життя зрізаним рослинам.

Складаємо композицію

Наші фахівці врахують всі ваші смакові переваги і допоможуть створити унікальний і неповторний букет, який неодмінно принесе масу радісних емоцій близькій вам людині.

Доставляємо замовлення

Коли ми говоримо про квіткову доставку, то одним з ключових критеріїв, що визначають якість роботи компанії, є оперативність. Наші букети, не тільки професійно зібрані, вони ще й завжди вчасно доставлені.