Про квіти

Еустома – ніжна і прекрасна квітка

vip-rose-kremenchug-eustoma

Еустоми - квіти, схожі на троянди

Що робити, коли з одного боку хочеться піти від традицій, з іншого – вибрати ефектну композицію, яка б виглядала солідно і дорого? У цьому випадку варто придивитися до квітів, схожим на троянди, які в усі часи вважалися безпрограшним варіантом для різних приводів.

Кому і коли дарувати еустоми?

Букет з еустоми можна подарувати абсолютно до будь-якого свята і просто так, без приводу. Лізіантус, або еустома, це дивно красиву квітку, значення якого в різних народах трактується по-різному. У одних він означає ніжність і вишуканість, у інших символізує оберіг від бід і негараздів.

Що значить квітка Лізіантус / Еустома?

Лізіантус / Еустома – це потужний символ, перш за все в сучасному сенсі. Ця квітка означає: Побажання довгого і щасливого життя. Світ і достаток тим, що у Вас вже є. Подяка за мир і радість в нашому житті. Щирі емоції по відношенню до кого-то еще. Привітність і конгеніальність. Харизма і чарівність. Захоплення, підтримка. Доброту по відношенню до оточуючих і собі. Бажанням бути більш відкритим.

Як доглядати за букетом, щоб він стояв довше?

Купуючи сині, лілові, рожеві, білі квіти, схожі на троянди, назва яких вже відомо – еустома, потрібно забезпечити їм правильний догляд. Для цього потрібно:

  • Косо зрізати кінці стебел, зняти листя з нижньої частини, яка буде нижче рівня води.
  • Поставити рослини в прохолодну воду, підійде бутильована, джерельна, фільтрована, відстояна водопровідна.
  • Додати спеціальні засоби, що продовжують життя квітів, – завдяки добавкам розкриються наймініатюрніші бутони, еустома залишиться свіжою вдвічі довше.
  • Розчин слід міняти регулярно, а вазу промивати, оскільки рослина чутливо до бактерій.
  • Квітка швидко випаровує воду, з цієї причини небажано ставити його під сонячні промені або поруч з нагрівальними приладами.

Залежно від ступеня зрілості квіток, правильності догляду, підживлення, декоративність букета з Лізіантус збережеться від 7 до 14 днів.

Наші букети з Еустома

Цікаві факти

Нарядні квіти махрових сортів еустоми нагадують квітки троянди, тому за нею міцно закріпилися «народні» назви ірландська, французька, японська, китайська, мексиканська троянда.

Ще одне її назва – «дзвіночок прерій», в природі вона росте в Мексиці, американських штатах Техас, Колорадо, Небраска і в північній частині Південної Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.