Про квіти

Тюльпани до 8 березня – чому вони так популярні?

Чудові квіти тюльпани, привезені в Європу в середні століття з Османської імперії дипломатами і мандрівниками, швидко завоювали величезну популярність. Оригінальний вигляд бутона, що віддалено нагадує турецький головний убір тюрбан (звідси і назва), краса, різноманітність забарвлень, – все це сприяло тому, що квітка стали активно вирощувати в багатьох країнах. А через якийсь час в Нідерландах почалася справжнісінька «Тюльпан лихоманка». Нам зараз важко навіть уявити, що за цибулину рідкісного сорту тюльпана можна було виручити суму, достатню для покупки гарного будинку в столиці! Звичайно, це тривало порівняно недовго, але підсумок «лихоманки» був сумним: багато людей розорилися, коли ціна на тюльпани різко впала.

Тюльпани, відносно недорогі квіти, хоча в 2021 році ціна на них вище

Тому, збираючись дарувати квіти коханій жінці на 8 Березня, не забувайте про ці чудові дари природи! Особливо, якщо дама сама любить тюльпани: тут вже, як то кажуть, вам «і карти в руки». Букет з тюльпанів чарівний в будь-якому вигляді: і монохромний, і типу «мікст», тобто, складений з квітів різного кольору. Дуже добре виглядає, наприклад, букет з червоних і строкатих тюльпанів. Або з червоних, білих і жовтих. Головне, щоб квіти були гарантовано свіжими і не зів’яли незабаром після вручення, адже тоді дама напевно засмутиться.

Проте, в Нідерландах досі дуже люблять тюльпани. Цілі різнокольорові поля цих квітів – своєрідна візитна картка країни. Та й в інших країнах, включаючи Україну, тюльпан улюблена квітка багатьох людей. Він користується заслуженою популярністю за цілою низкою причин:

  • Тюльпани красиві. Поєднання витончених бутонів з порівняно товстими стеблами і великими продовгуватими листям виробляє хороший естетичний ефект.
  • Тюльпани досить стійкі, можуть довгий час зберігати свою красу після зрізання, особливо якщо часто міняти воду в ємності.
  • Тюльпани мають великою різноманітністю форм і забарвлення бутонів. Крім того, селекціонери постійно виводять нові сорти.
    Нарешті, тюльпани відносяться до категорії порівняно недорогих квітів (за винятком, зрозуміло, рідкісних і престижних сортів). А це важливо в нинішніх умовах, коли економічна криза «наклався» на епідемію коронавируса.

Де в Кременчуці купити тюльпани за невисокою ціною?

У нашому магазині «Vip Rose» клієнти завжди куплять першосортну квіткову продукцію. Ми не тільки отримуємо квіти від перевірених постачальників, а й зберігаємо їх в найбільш оптимальних умовах, тому вони довго будуть зберігати свою форму і красу. Асортимент наших букетів досить широкий. Якщо ж жодна з готових композицій чомусь не приверне вашу увагу, ви зможете купити тюльпани поштучно і скласти з них свій букет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.